Häusler Antonín (Praha 1869 - 1938 Praha)
Pozdrav ze IV. šibřinek Sokola - Staroměstského, signováno a datováno vpravo dole A. Häusler 99, tuš/papír fixovaný na kartonu, 36,5 x 25 cm (výřez pasparty), lehce poškozeno, pasparta, sklo, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |